XXXII Niedziela Zwykła

9 listopada 2008 | Opublikował: | Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie
 1. Dzisiaj obchodzimy kolejną rocznicę konsekracji naszego kościoła parafialnego. Dziękujemy Panu Bogu za Jego obecność pośród nas, przepraszamy za wszelkie oznaki lekceważenia tego Świętego Miejsca, na przestrzeni historii, i prosimy o dar umiłowania tego kościoła, w którym Pan Jezus oddaje się nam całkowicie. Modlimy się za fundatorów i budowniczych naszego kościoła, a także za wszystkich kapłanów, którzy w imieniu Chrystusa tutaj sprawowali i sprawują sakramenty, zwłaszcza Eucharystię. Dziękujemy wszystkim, którzy w odpowiedzialny sposób tworzą wspólnotę kościoła parafialnego i z nim się identyfikują, na co dzień i od święta. Zapraszamy na Nieszpory o g. 15.00.
 2. W Święto Niepodległości tj. we wtorek Msze św. o g. 8.00 i o g. 17.00.
 3. W środę Msza dla dzieci i gimnazjalistów o g. 17.00. O g. 18.00 próba chóru.
 4. W przyszłą niedzielę przypada rocznica konsekracji kościoła katedralnego w Opolu. W związku z tym kolekta z tej niedzieli ? zgodnie z życzeniem Księdza Abpa, będzie przeznaczona na pokrycie kosztów renowacji wież katedralnych.
 5. W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Alojzy Piekacz, l. 94. Wieczny odpoczynek racz wszystkim wiernym dać o Panie!
 6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów dzwonu do kościoła św. Anny oraz na bieżące wydatki związane zarówno z św. Anną, jak i kościołem parafialnym. W minionym tygodniu została też odnowiona elewacja naszej plebanii. Dziękujemy za wszelkie ofiary i prace wykonane na rzecz naszej Parafii. Czekamy na montaż kolejnego witraża w kościele parafialnym.
 7. Modlitwa różańcowa przed wieczorną Mszą św:
 • pon. Róża św. Moniki /K. Niestrój/ i Róża MB Bolesnej /M. Mróz/
 • wt. Róża św. Józefa /M. Gallus/ i Róża św. Kamila /Fr. Mróz/
 • śr. Róża Zwiastowania NMP /K. Świerc/ i Róża MB Pocieszenia /G. Kinder/
 • czw. Różą MB Królowej Apost. /U. Czok/ i Róża Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/
 • pt. Róża Bł. Marii Merkert /M. Baron/ i Róża św. Joanny Molla /U. Nowańska/ 
image_print
Tagi: ,

Komentowanie wyłączone.