XXXII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj obchodzimy kolejną rocznicę konsekracji naszego kościoła parafialnego. Dziękujemy Panu Bogu za Jego obecność pośród nas, przepraszamy za wszelkie oznaki lekceważenia tego Świętego Miejsca, na przestrzeni historii, i prosimy o dar umiłowania tego kościoła, w którym Pan Jezus oddaje się nam całkowicie. Modlimy się za fundatorów i budowniczych naszego kościoła, a także za wszystkich kapłanów, którzy w imieniu Chrystusa tutaj sprawowali i sprawują sakramenty, zwłaszcza Eucharystię. Dziękujemy wszystkim, którzy w odpowiedzialny sposób tworzą wspólnotę kościoła parafialnego i z nim się identyfikują, na co dzień i od święta. Zapraszamy na Nieszpory o g. 15.00.
 2. W Święto Niepodległości tj. we wtorek Msze św. o g. 8.00 i o g. 17.00.
 3. W środę Msza dla dzieci i gimnazjalistów o g. 17.00. O g. 18.00 próba chóru.
 4. W przyszłą niedzielę przypada rocznica konsekracji kościoła katedralnego w Opolu. W związku z tym kolekta z tej niedzieli ? zgodnie z życzeniem Księdza Abpa, będzie przeznaczona na pokrycie kosztów renowacji wież katedralnych.
 5. W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Alojzy Piekacz, l. 94. Wieczny odpoczynek racz wszystkim wiernym dać o Panie!
 6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów dzwonu do kościoła św. Anny oraz na bieżące wydatki związane zarówno z św. Anną, jak i kościołem parafialnym. W minionym tygodniu została też odnowiona elewacja naszej plebanii. Dziękujemy za wszelkie ofiary i prace wykonane na rzecz naszej Parafii. Czekamy na montaż kolejnego witraża w kościele parafialnym.
 7. Modlitwa różańcowa przed wieczorną Mszą św:
 • pon. Róża św. Moniki /K. Niestrój/ i Róża MB Bolesnej /M. Mróz/
 • wt. Róża św. Józefa /M. Gallus/ i Róża św. Kamila /Fr. Mróz/
 • śr. Róża Zwiastowania NMP /K. Świerc/ i Róża MB Pocieszenia /G. Kinder/
 • czw. Różą MB Królowej Apost. /U. Czok/ i Róża Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/
 • pt. Róża Bł. Marii Merkert /M. Baron/ i Róża św. Joanny Molla /U. Nowańska/