II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Agnieszkę, w piątek św. Franciszka Salezego, a w sobotę Nawrócenie św. Pawła. W sobotę zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Od poniedziałku do środy Msze św. sprawowane będą tylko rano o 7:00.

3. We wtorek przypada Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o żyjących i zmarłych babciach i dziadkach.

4. W czwartek w naszej parafii przypada adoracja wynagradzająca za zbezczeszczenie naszej świątyni i Najświętszego Sakramentu.

Porządek adoracji:

? 8:00 Czarnowąsy

? 9:00 Krzanowice

? 10:00 Borki

? 11:00 Wróblin

? 12:00 Siostry Jadwiżanki,

? 13:00 zakończenie adoracji.

Dalszy ciąg podczas Czuwania Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 17:00, potem adoracja Pana Jezusa do 18:30, następnie różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy o większe umiłowanie Eucharystii w naszych rodzinach. Eucharystia daje życiechciejmy na nowo przyjąć do serc, do naszych domów to wezwanie Kościoła, które zawsze pozostaje dla nas wielkim wyzwaniem i szansą. Chciejmy docenić wartość adoracji Najświętszego Sakramentu. Kościół nie ma większego skarbu od Eucharystii i adoracji Pana Jezusa.

5. W piątek Msza św. młodzieżowa o 18:00. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.

6. W sobotę o 9:30 spotkanie LSO, a o 10:00 spotkanie wszystkich Marianek.

7. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9:00.

8. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie w Waszych domach podczas kolędy. Niech błogosławieństwo kolędowe wyda obfite owoce w życiu naszych rodzin. Bóg zapłać za składane ofiary kolędowe.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Studziennej od nru 3 do 26.

10. Wieczorny różaniec: Czw. – św. Kamila /E. Zdzuj/, Pt. – św. M. Kolbe /J. Waldyra/11. Do wieczności odeszli śp. Lidia Knosala, l.61 i Paweł Moczko, l.85 R.I.P

image_print