IV Niedziela Wielkiego Postu ? Laetare

  1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu ? Laetare. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.
  2. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII. W środę Msza szkolna z Drogą Krzyżową o 17.00.
  3. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Wieczorem o 18.00 odprawiona zostanie Msza św., a o 19.00 w ramach Dekanalnego Spotkania Młodych w kościele zostanie odprawiona Droga Krzyżowa, którą przygotuje młodzież. Zapraszamy wszystkich młodych z naszej parafii a także chętnych parafian.  
  4. W sobotę po Mszy porannej spotkanie zelatorów róż różańcowych. O 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów, a o 10.00 spotkanie Marianek.
  5. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.00. Kolekta za tydzień będzie na remont i konserwację diecezjalnych zabytków sakralnych. Również w przyszłą niedzielę i w Niedzielę Palmową będziemy mogli złożyć przed kościołem ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. Ciągle jeszcze zachęcamy młodzież do zapisywania się na wyjazd na spotkanie Lednickie 2 czerwca tego roku. Koszt to ok. 60 zł.
  7. Sakrament chrztu przyjął Tomasz Klyscz. Niech Bóg błogosławi jego rodzicom i chrzestnym.
  8. Zapowiedź przedślubna II: Dawid Skrzipczyk z Wróblina i Angelika Warzyc z Kup.
  9. Polecamy świece na stół wielkanocny w różnych wielkościach i cenach.
  10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na paczki świąteczne dla osób chorych i w podeszłym wieku. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Placu Klasztornego.

Wieczorny różaniec: pon. ? św. o. Pio /K. Rippel/; wt. ? MB Pocieszenia /G. Kinder/; śr. ? św. Rocha /E. Matyszok/; czw. ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/; pt.  ? Narodzenia NMP /E. Świerc/.

image_print