Pielgrzymka na Maltę

pielgrzymka-sladami-sw-pawlaSerdecznie zapraszamy na Pielgrzymkę: Malta – wyspa św. Pawła, która planowana jest w terminie od 5 do 12 czerwca 2016 roku.

Koszt: 3.250 zł. 3.100 zł.

1.Dzień: MALTA

Zbiórka na lotnisku we Wrocławiu na dwie godziny przed wylotem. Przylot na Maltę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg

2.Dzień: SAN ANTON GARDENS-HARBOUR CROUISE-3 MIASTA-MELLIEHA

Zwiedzanie ogrodow św. Antoniego, nastepnie panoramiczny przejazd przez St. Julians i Slieme do portu Marsamxett skąd odpłyniemy w rejs po dwóch portach, Grand Harbour i Marsamxett. Przejazd do 3 miast ( spacer po Birgu, widok z ogrodow Sengleii). Przejazd do Mellihy. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej. Powrot do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3.Dzień: MALTA – VALLETTA (Stolica Malty)

Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego w Barracca z widokiem na Wieliki Port. Wizyta  wKatedrze   Jana Chrzciciela, zwiedzenie kościoła św. Pawła rozbitka (Msza Święta). Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4.Dzień: MIDINA ? RABAT

Śniadanie. Wizyta w Mosta Dome – kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP.Przejazd do Rabatu i wizyta w grocie św. Pawła. Msza Święta w kościela nad grotą. Przejscie do starej stolicy Mdiny i zwiedzanie  Katedry św. Piotra i Pawła. Przystanek na Dingli Cliffs- najwyższym punkcie Malty. Wizyta w wiosce rzemiosla TaQali. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Nocleg.

5.Dzień: GOZO ? XLENDIA ? DWEJRA ? RABATA

Śniadanie. Wyjazd z hotelu do portu i przepłynięcie promem na wyspę GOZO. Przejazd lokalnym autokarem do kościoła TA PINU ? jedno z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych mieszkańców Malty i Gozo, odwiedzone przez św. Jana Pawła II ( Msza Święta). Przejazd przez XLENDI ? malownicze miasteczko na wybrzeżu Gozo, następnie do DWEJRA ? miejsce ?trzech cudów natury? wysp maltańskich – Lazurowe Okno, zewnętrzne Morze oraz Skałę Fungus. Następnie możliwość zakupów i degustacji miejscowych specjałów ? sera, past, nalewki z opuncji oraz lokalne rękodzieło. Wizyta w RABACIE /VICTORII? stolicy wyspy Gozo wraz z cytadelą. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja, nocleg w hotelu.

6.Dzień: MARSAXLOKK ? BLUE GROTTO

Śniadanie. Przejazd do Wied Zurrieg tj. punktu widokowego na Blue Grotto. Możliwość  wycieczki  do Blue Grotto  w zależności od pogody. Wizyta w wiosce rybackiej Marsaxlokk. Msza Święta. Wypoczynek na piaszczystej plaży. Powrót do hotelu na obiadokolację oraz nocleg.

7.Dzień: MALTA

Śniadanie. Czas wolny przeznaczony na wypoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

8.Dzień: MALTA 

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Wrocławia. Zakończenie pielgrzymki.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Przelot samolotem: Wrocław ? Malta ? Wrocław
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu ***, pokoje 2?3 os. z łazienkami
  • Wyżywienie: 7 śniadań i 7 obiadokolacji
  • Pilot – przewodnik
  • Autokar z klimatyzacją w trakcie trwania pielgrzymki na Malcie
  • Ubezpieczenie: NW (15.000 zł), KL (10.000 Euro), bagażu (1.000 zł), CP (choroby przewlekłe)

Uwaga: Obligatoryjnie należy posiadać 100 Euro. Kwota ta nie podlega rozliczeniu i obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs promem na Wyspę Gozo, rejs statkiem turystycznym po dwóch portach, opłaty za przewodnika, wycieczki autokarowe na Malcie, słuchawki, opłaty turystyczne związane z realizacją programu.

Cena nie obejmuje opłat za napoje do obiadokolacji oraz transferu na lotnisko we Wrocławiu (ok. 50 zł przy grupie).

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Biuro Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych ?ALF?
                                                                                       ul. Ozimska 38/2, 45-058 Opole
                                                                                                                    tel. 077 454-08-82, 456-41-22,
fax. 077 453-63-22
www.alf.com.pl
e-mail: alf@alf.com.pl

image_print