Ksiądz Arcybiskup Alfons Nossol poświęcił figurę św. Maksymiliana

W piątek 14 sierpnia, w dzień wspomnienia św. Maksymiliana Ksiądz Arcybiskup Alfons Nossol poświęcił figurę tego Świętego w kościele św. Anny. Dziękujemy całemu Środowisku Energetycznemu Elektrowni Opole za ufundowanie i ofiarowanie figury św. Maksymiliana Marii Kolbego dla naszego kościoła. Księdzu Arcybiskupowi dziękujemy za obecność i za poświęcenie tejże figury. Obecność Księdza Abpa w tym dniu wśród nas była szczególnie wymowna, bowiem w tym samym dniu dowiedzieliśmy się o nominacji nowego biskupa, którym będzie Bp Andrzej Czaja. Mieliśmy więc okazję, by mu podziękować za wszystko, co uczynił dla naszej diecezji i dla naszej parafii. A uczynił bardzo wiele. Wszystkim obecnym na tej uroczystości dziękujemy! Dziękujemy również za wczorajszą kolektę na KUL oraz za dzisiejszą na potrzeby naszej parafii.

Poświęcenie figury św. Maksymiliana

image_print