III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15:00. Również dzisiaj kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Serdeczne Bóg zapłać o. Dariuszowi Jankiewiczowi SVD za głoszone Słowo Boże, sprawowanie Eucharystii i posługę w konfesjonale. Dziękujemy także parafianom, którzy w tych dniach gromadzili się w naszej świątyni, za otwarte serca na Słowo Boże i Boże Miłosierdzie. Dziękujemy również Dyrekcji naszej Szkoły i Nauczycielom za towarzyszenie dzieciom i młodym w Rekolekcjach. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą kolektę dla o. Rekolekcjonisty.

2. Od poniedziałku Msze św. wieczorne sprawowane będą o 18.00, z wyjątkiem środy (17.00). W pon. przypada święto św. Kazimierza, królewicza.

3. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o 17:00. Od 16:30 spowiedź dla dzieci.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.

5. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę św. i Drogę Krzyżową o 18:00 zapraszamy młodzież i wszystkich parafian.

6. W sobotę spotkanie LSO o 10.00. Także w sobotę w kościele seminaryjnym w Opolu o 10.00 Dzień skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej.

7. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na WSD i Kurię w Opolu, a po Mszach zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy ,,Ad Gentes”.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina, z ul Gawędy od nr. 2 do 19.

9. Sakrament chrztu św. przyjęła Liwia Kula. Niech Bóg błogosławi.

image_print