IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Od 16:30 spowiedź dla dzieci.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W czwartek po Mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.30.

4. W piątek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. sprawowane będą o 8:00, 9:30 i 17:00. Podczas wszystkich Mszy poświęcenie gromnic, których światła mają nas strzec od wszelkich nieszczęść. Kolekta przeznaczona będzie na klasztory klauzurowe. Po Mszach błogosławieństwo gardła.

5. W sobotę przed Mszą św. zaśpiewamy Godzinki. O 10:00 spotkanie Marianek i LSO.

6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na WSD i Kurię w Opolu. 

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Kopernika i Kłopockiej. 

8. Przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa informujemy, że nauki przedślubne w naszym dekanacie rozpoczynają się w sobotę, 24 lutego w kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim i odbywać się będą przez cztery kolejne soboty, o 19.00.

image_print