Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy na nieszpory kolędowe o 15:00.

2. W tym tygodniu Msze św. wieczorne sprawowane będą o 18:00. Od poniedziałku do piątku będą to Msze kolędowe: Za nasze rodziny i za zmarłych z naszych rodzin. Będziemy się modlić o pokój na świecie i w naszych rodzinach. Będziemy się modlić o żywą wiarę dla naszych dzieci, młodych i ich rodziców. Także w intencji naszych sąsiadów. Owoce tych Mszy będą większe, gdy będziemy uczestniczyć w nich osobiście. Zapraszamy! Podczas tych Mszy otrzymamy specjalne błogosławieństwo. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody, która zostanie pobłogosławiona. Woda poświęcona dostępna jest też w kościele. Tą wodą pokropimy nasze mieszkania.

3. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za kolektę w Uroczystość Objawienia Pańskiego na misje oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Borek, z ul. Ochronnej.

4. Na ostatniej stronie Listu zamieszczamy Plan uroczystości i innych wydarzeń w 2024 r. 

5. Parafianom z Krzanowic dziękujemy za przyjęcie Kolędy, za wspólną modlitwę i wspólną rozmowę. Niech Bóg błogosławi naszym rodzinom.

6. Osoby, które złożyły zaproszenie na kolędę zostaną telefonicznie powiadomione o dniu wizyty kolędowej, także rodziny, które prosiły o poświęcenie nowych domów.

image_print