IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Adwentu i przeżywamy Wigilię Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Pasterkę o 16.00 i 24.00, a o 22.00 do św. Anny.

2. W pon. Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w niedzielę bez Mszy o 7:00. O 15:00 uroczyste nieszpory z kolędami. Szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9:00. 

3. We wt. II Dzień Świąt – św. Szczepana. Porządek Mszy niedzielny, bez nieszporów. Kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu. Po Mszach błogosławieństwo owsa. 

4. Od środy do soboty Msze św. tylko rano o 8.00, w sobotę także o 18.00.

5. W śr. czcimy św. Jana, apostoła i ewangelistę. Po Mszy poświecenie wina.

6. W czw. Świętych Młodzianków. Msza św. dla dzieci o 10.00, z błogosławieństwem.

7. W niedzielę Święto Świętej Rodziny i koniec Roku Pańskiego 2023. Zapraszamy Parafian i Gości na Mszę św. dziękczynną z nabożeństwem przebłagalnym o 16.00.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Krzanowickiej od nr. 121 do 137.

9. Dziękujemy panom szafarzom za postawienie choinek, u św. Anny i tu w kościele parafialnym – wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w przygotowaniu tych pięknych Świąt. Dziękujemy również za dary dla plebanii i za przesłane życzenia, także za przygotowanie i przywiezienie choinek. Bardzo serdecznie za wszystko dziękujemy.

10. Dzisiaj Gość Niedzielny wyjątkowo w cenie 15 zł. (podwójny numer z dołączoną ciekawą płytą CD).

11. Są jeszcze ostatnie świece wigilijne Caritas w cenie 7 i 15 zł.

12. Chrzest św. przyjęła Paulina Jakubik. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

13. Do wieczności odeszła śp. Matylda Fautsch, l. 86. RIP.

14. W tym Liście zamieszczamy informacje dotyczące tegorocznej Kolędy. W tym roku odwiedzimy Parafian z Krzanowic. Przewidujemy Kolędę jak ostatnim razem, czyli udział we Mszy św. wg poszczególnych dzielnic i ulic, kolędę w domu na zaproszenie oraz poświęcenie nowych domów i mieszkań, wg złożonych w zakrystii zaproszeń. Zaproszenia prosimy składać w zakrystii do 6 stycznia 2024 r. Formularz zaproszenia znajdziemy w gablotkach parafialnych. Bardzo chętnie odwiedzimy każdy dom i rodzinę, by się wspólnie pomodlić i otrzymać specjalne błogosławieństwo.

image_print