Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

3. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Od 16.30 spowiedź dla dzieci.

4. W czwartek wspominamy św. Andrzeja Apostoła. Po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek Msza św. dla czcicieli NSPJ i dla młodzieży o 18:00.

6. W sobotę rano zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. O 10:00 spotkanie Marianek.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Podczas nieszporów o 15:00 zostaną poświęcone wieńce i lampiony roratnie. Za tydzień o 13:00 odprawiona będzie dodatkowa Msza św. w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin.

Także w przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym, od 9.00. Zapisy do piątku w zakrystii. Za tydzień kolekta na Kurię i WSD w Opolu.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i złożone do puszek ofiary na remont katedry opolskiej. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności od nr. 59 do 70c.

9. Sakrament chrztu przyjął Kacper Kornek. Niech Bóg błogosławi całej rodzinie.

10. Za tydzień panie z Zespołu Caritas i Marianki przygotują wianuszki adwentowe. Ofiara za te wianuszki będzie na cele Caritas.

11. Nadal zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok, w kancelarii lub telefonicznie.

12. Do wieczności odeszła śp. Teresa Mros, l. 81. RIP.

image_print