XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 15:00. Różaniec w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o 17:30. Z wyjątkiem piątku o 18:30.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pt. bł. Honorata Koźmińskiego.
  3. W środę o 17:00 Msza św. szkolna z różańcem, a w piątek Msza św. z różańcem dla młodzieży o 18:00.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej różaniec i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.
  5. W sobotę o 10:00 spotkanie Marianek. Serdecznie zapraszamy również nowe kandydatki do grona Marianek, ale i ministrantów.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Przed kościołem po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację ,,Dzieła Nowego Tysiąclecia”, wspierającą edukację dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Za tydzień odpust ku czci św. Jadwigi w Chróścicach.
  7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Łukowej.
  8. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od g. 9.00. Zapisy do soboty w zakrystii. W Świerklach ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o 15.00.
  9. Zamówione intencje zostały już zapisane w Księdze intencji mszalnych. Zasadniczo zostały zapisane zgodnie z życzeniem. Gdy żądany termin był zajęty Msza św. została zapisana w możliwie najbliższym dniu. Bardzo dziękujemy za zrozumienie. Nadal możemy przynosić karteczki z intencjami, ale można też osobiście przybyć do kancelarii parafialnej celem zapisania intencji, po Mszach św., rano lub wieczorem.
image_print