XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00. W liturgii wspominamy: w śr. św. Wincentego a Paulo, w czw. św. Wacława, w pt. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sb. św. Hieronima.
  2. W środę o 17:00 Msza szkolna. Po Mszy św. o 17.45 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.
  4. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  5. W sobotę o 10.00 spotkanie Marianek.
  6. W przyszłą niedzielę o 13.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców, z poświęceniem różańców.
  7. Za tydzień kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Kwitnącej Jabłoni, Malwowej i Wałowej.
  8. Przyjmujemy już zapisy intencji mszalnych na przyszły rok 2024. Niestety, z powodów zdrowotnych, pan Henryk Galus nie może już dalej prowadzić tego zadania. Serdecznie dziękujemy mu za tę posługę zapisywania intencji, którą przez lata tak niezawodnie pełnił.

Prosimy, by w najbliższych tygodniach (od jutra) składać w zakrystii kartki z intencjami mszalnymi, z proponowaną datą odprawienia Mszy św. oraz podanie swojego numeru telefonu. Intencje zostaną zapisane na wskazany dzień, a jeśli termin będzie już zajęty, zainteresowane osoby zostaną powiadomione o możliwej dacie. W przedsionku kościoła znajdują się druczki, którymi możemy się posłużyć (można też na własnej karteczce). Intencje będą także zapisywane w kancelarii parafialnej po Mszach (z wyjątkiem niedziel).

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość Parafian, a jeszcze bardziej za żywą wiarę w moc Eucharystii, w której pragniemy Panu Bogu powierzać wszystkie nasze życiowe troski, błagania i dziękczynienia, również wdzięczną pamięć o naszych zmarłych dla których ofiarowana Msza Święta jest darem bezcennym.

  1. Sakrament chrztu świętego przyjęła Noemi Zielińska. Wypraszamy Boże błogosławieństwo dla tego dziecka, jego rodziców i chrzestnych.
image_print