XXIV Niedziela Zwykła

Autor nieznany
  1. Dzisiaj przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00. W Świerklach o 15:00 nabożeństwo fatimskie.
  2. W liturgii w pon. wspominamy św. Stanisława Kostkę, w śr. św. Męczenników Koreańskich, w czw. św. Mateusza, Apostoła, a w sob. św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  3. W środę o 17:00 Msza św. szkolna. Po Mszy o 17:45 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy o obecność, przynajmniej jednego z rodziców.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.
  5. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII. W sobotę o 10:00 spotkanie LSO.
  6. W przyszłą niedzielę odpust w Siołkowicach, a na Górze Świętej Anny Diecezjalne Dożynki. Jeszcze raz dziękujemy parafianom z Wróblina za nasze Dożynki parafialne.
  7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na remont obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności od nr. 19 do 24a i ul. Strażaków.
  8. Pani katechetka Maria Ludwig zaprasza dzieci przedszkolne na Katechezę Dobrego Pasterza w najbliższą sobotę 23 września br. o 10.00. Serdecznie zapraszamy i polecamy uwadze rodziców ten rodzaj katechezy dla naszych najmłodszych.
  9. Do wieczności odeszła śp. Sabina Kubica, l. 50. RIP.
image_print