XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W środę o 17:00 pierwsza po wakacjach Msza szkolna, podczas której zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistów. Okazja do spowiedzi świętej dla dzieci klas IV i pozostałych, w środę od 16.30. Prosimy rodziców o wrażliwą troskę, zarówno o comiesięczną spowiedź świętą dziecka, jak i o udział w cotygodniowej Mszy świętej szkolnej, która w naszej parafii jest w każdą środę o 17.00. 

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

4. W piątek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach poświęcenie ziarna siewnego i nasion. Także w piątek od 8.00 odwiedziny chorych. Zapisy do czwartku w zakrystii.

5. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. Od 17.30 okazja do spowiedzi świętej.

6. W sobotę spotkanie LSO o g. 10.00.

7. W przyszłą niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami tegorocznych dożynek są parafianie z Wróblina. Suma dożynkowa o 9:30. Procesja od krzyża przy piekarni.

8. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. W przyszłą niedzielę w kościele seminaryjnym w Opolu o 14:00 pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Gminnej, Domowej i Mechaników. Serdecznie też dziękujemy panom za wykoszenie trawy na cmentarzu i wokół cmentarza.

10. Do wieczności odeszli: śp. Elżbieta Urban, l. 93 oraz Józef Gorlas, l. 84. RIP.

image_print