Niedziela XXI Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Kościół św. Anny obchodzi 15 rocznicę konsekracji. Zapraszamy na nieszpory kiermaszowe o 15.00 do św. Anny.
  2. W liturgii w poniedziałek wspominamy św. Augustyna, we wtorek męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w piątek bł. Bronisławę.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty przed każdą Mszą św. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.
  4. W sobotę przed Mszą św. poranną zaśpiewamy Godzinki ku czci Matki Bożej.
  5. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na WSD i Kurię w Opolu. Za tydzień w kościele seminaryjnym w Opolu o 14:00 pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ulic: Zakątek i Szwedzkiej.
  7. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie nowego księdza wikarego, którym jest ks. Arnold Klita. Życzymy obfitości Darów Ducha Świętego, opieki Matki Najświętszej – Królowej kapłanów, i św. Józefa. Niech Bóg błogosławi w posłudze pośród nas.
image_print