X Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy X Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory z procesją eucharystyczną o 15:00. W Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15:00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Antoniego z Padwy, w środę bł. Michała Kozala, w piątek czcimy NSPJ, a w sobotę Niepokalane Serce NMP.

3. W środę Msza św. szkolna o 17:00 po Mszy św. procesja eucharystyczna.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30. Poświęcimy także wianki i zioła.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W sobotę o 10:00 spotkanie LSO.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za tydzień odpust w Świerklach. Suma odpustowa o 11:00.

8. Sakrament chrztu przyjęli: Bartosz Teleguj i Nikodem Łopatka. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tych dzieci.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Gierymskiego.

10. Serdecznie dziękujemy za liczny i nabożny udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy serdecznie za przygotowanie pięknych ołtarzy, za udekorowanie domów oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

11. Do wieczności odeszli: śp. Maria Wróbel, lat 60 i śp. Marek Szczęsny, lat 58 RIP.

image_print