Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Zapraszamy na Nieszpory o 15:00.

2. Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie do piątku po Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy porannej. Majówki w Borkach, Krzanowicach i we Wróblinie o 19:00.

3. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. poranne sprawowane będą o 8:00. W poniedziałek czcimy św. Józefa – Rzemieślnika.

4. Od tego tygodnia wtorkowe Msze św. wieczorne sprawowane będą o 18:00 w kościele św. Anny.

5. W środę obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze św. o 8:00, 9:30 i 18:00. 

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

7. Na piątkową wieczorną Mszę św. zapraszamy młodzież i czcicieli NSPJ. Od 17:30 okazja do sakramentu pokuty. 

8. W sobotę przed Mszą św. poranną zaśpiewamy Godzinki. Na Mszę św. zapraszamy wszystkich członków Bractwa Różańcowego i Zelatorów, którzy po Mszy otrzymają Zeszyty Róż Różańcowych i tajemnice dla członków. 

W kościele seminaryjnym w Opolu o 10:00 święcenia diakonatu.

9. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na WSD i Kurię w Opolu. Za tydzień odpust ku czci św. Floriana w Zawadzie.

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Krzyżowej od nru 18 do 42.

11. Do wieczności odeszła śp. Anna Cudaj, l.81. RIP.

image_print