I Niedziela Wielkiego Postu

Image by congerdesign from Pixabay

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15:00. Również dzisiaj kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Serdeczne Bóg zapłać ks. dr Krystianowi za głoszone Słowo Boże, sprawowanie Eucharystii i posługę w konfesjonale. Dziękujemy także parafianom, którzy w tych dniach gromadzili się w naszej świątyni, za otwarte serca na Słowo Boże i Boże Miłosierdzie. Serdecznie dziękujemy też za dzisiejszą kolektę dla ks. Rekolekcjonisty.

2. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o 17:00. Od 16:30 spowiedź dla dzieci.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.

3. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę św. i Drogę Krzyżową o 18:00 zapraszamy młodzież i czcicieli NSPJ. Od 17:30 okazja do sakramentu pokuty. W sobotę przed Mszą św. zaśpiewamy Godzinki.

4. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na WSD i Kurię w Opolu, a po Mszach zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy ,,Ad Gentes”.

5. Dziękujemy za złożone do puszek ofiary dla poszkodowanych w wojnie na Ukrainie i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Morelowej i Nowego Osiedla.

6. Pielgrzymi, którzy w tym tygodniu wybierają się do Meksyku, przed oblicze Matki Bożej z Guadalupe, obiecują pamięć w modlitwie za całą naszą wspólnotę parafialną, za nasze rodziny i chorych. My również prosimy Parafian o modlitwę w naszej intencji, o szczęśliwą podróż i Boże błogosławieństwo.

image_print