Niedziela VI Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. We wtorek w liturgii wspominamy św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszy św. wieczornej do 18:30.

4. W piątek od 8:00 odwiedziny chorych. Zapisy do czwartku w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Porządek adoracji w niedzielę: 12:00 Siostry Jadwiżanki, 13:00 Wróblin, 14:00 Borki i Krzanowice, 15:00 Czarnowąsy, 16:00 Msza św.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wierzbowej i Cytrynowej. Dziękujemy również osobom chorym i w podeszłym wieku za przybycie na sobotnią Mszę św., a następnie na spotkanie do szkoły. Wyrazy wdzięczności składamy Dyrektor Szkoły Pani Ewie Drop za przychylność i życzliwość, a zespołowi Caritas za przygotowanie spotkania w szkole.

7. Obok Listu znajdują się kartki na zalecki wielkopostne. Zalecki będą odczytywane na nabożeństwach Drogi Krzyżowej. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych, którzy bardzo potrzebują naszej modlitwy.

8. Na ostatniej stronie Listu publikujemy plan rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii. To ważny czas dla pogłębienia naszej wiary. Zaplanujmy sobie ten czas dla siebie. 

9. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek dla osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Bądźmy Bożymi ratownikami przez dar naszych serc, dla tych, którzy bardzo cierpią.  

image_print