Uroczystość Bożego Narodzenia

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Zapraszamy o 15:00 na świąteczne nieszpory z kolędami. Jutro Drugi Dzień Świąt – wspomnienie św. Szczepana. Porządek Mszy św. jak w niedzielę, bez nieszporów. Po Mszach błogosławieństwo owsa. Kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny w Opolu. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9:00.

2. Od wtorku do piątku Msze św. sprawowane będą tylko rano o 8:00. We wtorek wspominamy św. Jana, Apostoła i Ewangelistę. Po Mszy poświęcenie wina.

3. W środę wspominamy Świętych Młodzianków. Zapraszamy dzieci na Mszę św. o 10:00, dzieci otrzymają specjalne błogosławieństwo. W piątek przypada Święto Świętej Rodziny.

4. W sobotę ostatni dzień Roku Pańskiego 2022. Msza św. poranna sprawowana będzie o 8:00. Zapraszamy wszystkich Parafian o 17:00 na Mszę św. dziękczynną z nabożeństwem przebłagalnym.

5. W niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Pański 2023. Jest to dzień poświęcony Świętej Bożej Rodzicielce Maryi oraz Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy św. niedzielny, bez Mszy o 7:00. O 15:00 Nieszpory noworoczne. Kolekta przeznaczona będzie na WSD i Kurię w Opolu.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za kolektę z pasterki i za posprzątanie kościoła. W piątek o 17:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Stepowej od nru 18 do 32.

7. Dziękujemy Panom szafarzom za postawienie choinek, u św. Anny i tu w kościele parafialnym – wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w przygotowaniu tych pięknych Świąt. Dziękujemy również za dary dla plebanii i za przesłane życzenia, także za przygotowanie i przywiezienie choinek. Bardzo dziękujemy za odśnieżenie dróżek u św. Anny i na parkingu. Bardzo serdecznie za wszystko dziękujemy.

7. Polecamy świąteczno-noworoczny Gość Niedzielny, w cenie 15 zł

image_print