III Niedziela Adwentu – Gaudete

Image by Myriams-Fotos from Pixabay

1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Adwentu – Gaudete. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Roraty dzieci, młodzież i dorosłych o 17.00, a w sobotę o 8.00. Zachęcamy również do uczestnictwa w Roratach rano, szczególnie osoby starsze, w poniedziałek, środę i w piątek o 7.00, a w sobotę o 8.00. Dziękujemy za udział w Roratach, dzieciom i dorosłym. W czwartek po Roratach adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.

3. W piątek od 8:00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Zapisy w zakrystii do czwartku.

4. Za tydzień o 15:00 odbędzie się Dyplomowy Koncert Organowy w wykonaniu naszego parafianina Dominika Dobora, ucznia V roku Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Opolu. To dla nas wielka radość: Koncert  wykształconego organisty na odrestaurowanych organach. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości. 

5. Sakrament chrztu św. przyjęła Nina Filipiak. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.

6. Polecamy świece wigilijne Caritas w cenie 15 zł (w zakrystii) oraz opłatki pakowane (paczka to 3 duże i 2 małe opłatki).

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Gwiezdnej i Pistacjowej.

8. Są jeszcze dwa wolne miejsca na pielgrzymkę do Meksyku (informacje w zakrystii i na stronie internetowej parafii)

9. Do wieczności odszedł śp. Gerard Langosz, l.89. RIP.

image_print