Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, we wtorek św. Cecylię, a w czwartek św. Męczenników Wietnamskich.

3. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.

5. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W sobotę o 10:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Podczas nieszporów o 15:00 zostaną poświęcone wieńce i lampiony roratnie. Za tydzień o 13:00 odprawiona będzie dodatkowa Msza św. w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i złożone do puszek ofiary na remont katedry opolskiej. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Jagiełły od nru 39 do końca

9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Wiesława Nazaruka, OMI, który wygłosi do nas słowo Boże. Będzie również rozprowadzać kalendarze misyjne.

10. Są jeszcze wolne intencje mszalne w I kwartale przyszłego roku. Msza św. jest największą pomocą dla naszych zmarłych, a także wiele wnosi w nasze życie Msza św. w intencji rodzin, naszych dzieci, młodzieży albo chorych.

image_print