Tydzień Misyjny

Image by Ricky Trent from Pixabay

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 15:00. Różaniec w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o 17:30. Z wyjątkiem piątku o 18:30.

2. W środę o 17:00 Msza św. szkolna z różańcem. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej różaniec i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.

4. W piątek przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msza św. z różańcem dla młodzieży o 18:00. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. W sobotę o 10.00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Gawędy od nru 21 do 40.

7. Sakrament chrztu św. przyjęła Rita Kaczmarek. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.

8. W piątek o 14.00 zapraszamy do uporządkowania naszego cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych. W tym roku prosimy parafian z Wróblina, a także chętnych wszystkich ludzi dobrej woli. Pracy na cmentarzu jest bardzo dużo, a każda para rąk się liczy. Prosimy zabrać ze sobą narzędzia. Możemy też przyjść w godzinach przedpołudniowych.

9. Możemy nabyć nowy Kalendarz dekanalny na 2023 rok, w cenie 5 zł. Warto też pomyśleć o naszych bliskich, dla których może to być miły prezent. 10. Do wieczności odeszły: śp. Gertruda Niestrój, l.82 i śp. Anna Dzierża l. 86. RIP.

image_print