Niedziela XXIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

3. W środę o 17:00 pierwsza po wakacjach Msza szkolna, podczas której zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistów. Okazja do spowiedzi świętej dla dzieci klas IV i pozostałych, w środę od 16.00. Prosimy rodziców o wrażliwą troskę, zarówno o comiesięczną spowiedź świętą dziecka, jak i o udział w cotygodniowej Mszy świętej szkolnej, która w naszej parafii jest w każdą środę o 17.00. 

4. W czwartek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach poświęcenie ziarna siewnego i nasion. Po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

5. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00.

6. W przyszłą niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami tegorocznych dożynek są parafianie z Krzanowic. Suma dożynkowa o 9:30. Procesja od krzyża przy piekarni.

7. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. W przyszłą niedzielę w kościele seminaryjnym w Opolu o 14:00 pielgrzymka Złotych Jubilatów Małżeńskich.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Pelargonii od nru 5a do 16.

10. Opolscy Franciszkanie zapraszają na XXII Jarmark Franciszkański, który odbędzie się w 17 i 18 września br.

11. Dziękujemy osobom, które wczoraj pieszo pielgrzymowały na Górę Świętej Anny. Dziękujemy za  trud wypływający z Waszej wiary i za to dzieło, które rozpoczęliśmy przed laty. Wielkie Bóg zapłać!

12. Do wieczności odeszła śp. Loni Wróbel, l. 93. RIP.

image_print