Niedziela XXII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Kościół św. Anny obchodzi 15 rocznicę konsekracji. 

2. W liturgii w poniedziałek wspominamy męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w czwartek bł. Bronisławę, a w sobotę św. Grzegorza Wielkiego.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty przed każdą Mszą św. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

4. W piątek wieczorna Msza św. o 18:00 odprawiona zostanie w intencji dzieci, młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i katechetów na rozpoczęcie roku szkolnego. Od 17:30 okazja do spowiedzi dla młodzieży i dorosłych.

5. W sobotę przed Mszą św. poranną zaśpiewamy Godzinki ku czci Matki Bożej. O 10:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

6. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na WSD i Kurię w Opolu. Za tydzień w kościele seminaryjnym w Opolu o 14:00 pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich.

7. Sakrament chrztu św. przyjął Bruno Grala. Niech Pan Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Kopernika i Kłopockiej.

image_print