Niedziela XXI Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W liturgii w poniedziałek wspominamy Najświętszą Maryję Pannę, Królową, w środę św. Bartłomieja, w piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, a w sobotę czcimy św. Monikę. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

3. W przyszłą niedzielę kościół św. Anny będzie obchodzić swój Kiermasz, czyli rocznicę konsekracji. Suma kiermaszowa o 9:00, a nieszpory o 15:00 w kościele św. Anny.

4. Sakrament chrztu św. przyjęła Kalina Feliks. Niech Pan Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.

5. Są jeszcze wolne intencje mszalne we wrześniu, październiku i listopadzie.

6. Serdecznie dziękujemy Pielgrzymom, którzy w minionym tygodniu kroczyli na Jasną Górę, przed oblicze Matki Najświętszej. Ufamy, że podjęty przez Was wytrwały trud, wyda dobre owoce w życiu tych, za których modliliście się w drodze, pamiętając również o naszej parafii i całym Kościele.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za kolektę z Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na Wydział Teologiczny w Opolu. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sobieskiego od nr 9 do 25.

image_print