Niedziela XVIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00. Od poniedziałku do czwartku Msze św. sprawowane będą tylko rano o 7:00

2. W liturgii w poniedziałek wspominamy św. Alfonsa Marii Liguoriego, w czwartek św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, a w sobotę obchodzić będziemy Święto Przemienienia Pańskiego.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę przed Mszą św. poranną zaśpiewamy Godzinki.

4. W miniony poniedziałek zakończyliśmy obchody odpustowe ku czci św. Anny. Dziękujemy licznie przybyłym Gościom i Parafianom za nabożny udział, za dar żywej wiary w Pana Boga przez wstawiennictwo św. Anny. Dziękujemy każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do przygotowania i uświetnienia tej uroczystości. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech św. Anna dalej prowadzi nas drogami naszego życia do Pana Jezus i Jego Matki.

5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu. Za tydzień odpust w Popielowie. Dzisiaj, we wtorek i w przyszłą niedzielę możemy zyskać odpust zupełny Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Ochronnej.

image_print