Niedziela Miłosierdzia Bożego

Miłosierdzie Boże
Zdjęcie: pixabay.com

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nieszpory do kościoła św. Anny o 15:00, które zostaną odprawione przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj w Kup odpust ku czci św. Jerzego.

2. W poniedziałek czcimy św. Marka, ewangelistę. Zapraszamy o 7:00 na Mszę św. z procesją błagalną o odpowiednią pogodę, urodzaje i Boże błogosławieństwo w pracy na roli.

3. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. W Dobrzeniu Wielkim o 18:00 Uroczystość bierzmowania. U nas nie będzie Mszy wieczornej.

4. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Po Mszy pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Otoczmy naszą modlitwą nasze dzieci i ich rodziny. 

5. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszy wieczornej do 19:30.

6. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00, podczas której przywitamy w naszym kościele nowo bierzmowanych.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Kolekta za tydzień będzie na WSD i Kurię. W Jemielnicy odbędzie się Diecezjalne Święto Rodziny. 

8. Sakrament chrztu św. przyjęła Paulina Nizio. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na diecezjalny Caritas i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Wróblińskiej.

10. Do wieczności odeszli: śp. Elżbieta Golba, l.77, i śp. Eryk Kurc, l. 66. RIP.

image_print