V Niedziela Wielkiego Postu

Zdjęcie: pixabay.com

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15:00.

2. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o 17:00.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy w czwartek na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszy wieczornej do 19:30.

4. W piątek po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na piątkową Mszę św. wieczorną z Drogą Krzyżową zapraszamy także młodzież. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII i I klas szkół ponadpodstawowych. Informujemy, że bierzmowanie naszej młodzieży odbędzie się w Dobrzeniu Wlk. 26 kwietnia br., o 18.00.

5. Takżew piątek od 8:00 przedświąteczne odwiedziny chorych, na życzenie zainteresowanych osób. Zapisy do czwartku w zakrystii.

6. W sobotę o 10:00 spotkanie Marianek.

7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Po Mszach będziemy mogli złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach odbędzie się zbiórka na wsparcie budowy nowego kościoła w Opolu przy ul. Witosa. Będzie to wyraz naszej wdzięczności ojcom Oblatom za wygłoszone kazania pasyjne.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Łukowej.

9. W najbliższy czwartek (7. kwietnia) odbędzie się kolejne dekanalne spotkanie synodalne. Szczegóły na stronie internetowej parafii w Łubnianach (www.parafia-lubniany.org).

10. Do wieczności odeszła śp. Adela Kasperek, l. 86. RIP.

image_print