II Niedziela Wielkiego Postu

Zdjęcie: icryl.com, Metropolitan Museum of Art, Public Domain Dedication (CC0)

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.

2. W Środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o 17:00

3. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszy wieczornej do 19.30

4. W piątek po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na piątkową Mszę św. wieczorną z Drogą Krzyżową zapraszamy młodzież. Po Drodze Krzyżowej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.

5. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o 8:00, szczególnie wszystkich mężczyzn i młodzieńców. Nie będzie Mszy o 7:00. O 10:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.

6. W przyszłą niedzielę o 13.00 odprawiona będzie dodatkowa Msza święta w int. dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodzin oraz w intencji bierzmowańców.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu i za złożone do puszek ofiary na Misyjne Dzieło Pomocy ,,Ad Gentes”. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności od nr 19 do 24a i z ul. Strażaków.

8. W najbliższą sobotę (19. marca) odbędzie się kolejne dekanalne spotkanie synodalne. Szczegóły na stronie internetowej parafii w Łubnianach (www.parafia-lubniany.org).

image_print