Niedziela VII Zwykła

Zdjęcie: pixabay.com

1. Dzisiaj przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

3. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Po Mszy św., o 17.45, spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Bardzo prosimy o obecność rodziców. Jesteśmy już na półmetku naszych przygotowań i chcemy się zastanowić nad dobrym przeżyciem tego etapu, który niebawem ma nas i nasze dzieci doprowadzić do godnego przeżycia uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. 

4. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszy św. wieczornej do 19:00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o pokój.

5. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII i I klas szkół ponadpodstawowych.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem.

Plan adoracji w niedzielę: 12:00 Siostry Jadwiżanki, 13:00 Krzanowice i Borki, 14:00 Wróblin, 15:00 Czarnowąsy, 16:00 Msza święta.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Zakątek i Szwedzkiej.

8. Na ostatniej stronie Listu Parafialnego zamieszczony jest Plan Rekolekcji Wielkopostnych, które odbędą się w naszej parafii od Środy Popielcowej 2 marca do niedzieli 6 marca. Zarezerwujmy sobie ten czas dla odnowy naszej wiary i pogłębienia życia duchowego z Bogiem oraz relacji z bliźnimi. Nie zmarnujmy tego ważnego czasu.

9. Obok Listu znajdują się kartki na zalecki wielkopostne. Zalecki będą odczytywane na nabożeństwach Drogi Krzyżowej. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Oni tej modlitwy bardzo potrzebują. Módlmy się również o dar pokoju dla świata, a także o wszelkie potrzebne łaski dla nas i naszych bliźnich, zwłaszcza o dar nawrócenia serca. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej to wypróbowana i skuteczna modlitwa. Będziemy wdzięczni za w miarę czytelne pisanie tych intencji.  

image_print