Niedziela V Zwykła

Zdjęcie: pixabay.com

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. Zapraszamy na kolejny Czwartek Eucharystyczny. Po Mszy św. o 17:00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:00. Znajdźmy chwilę czasu, aby w ten sposób pogłębić naszą pobożność eucharystyczną.

3. W piątek w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes i przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy w sobotę o 10:00 na Mszę św. w intencji chorych i osób w podeszłym wieku z naszej parafii.

4. Sakrament chrztu św. przyjęła Jasmin Krafczyk. Niech Bóg błogosławieństwo rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.

5. Dziękujemy serdecznie za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za składane ofiary kolędowe oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Ciepłej, Przyjemnej i Sympatycznej.

6. Bardzo dziękujemy parafianom z Wróblina za uprzątnięcie powalonych drzew na cmentarzu. Dziękujemy również naszym strażakom za usunięcie drzewa, które zagrażało życiu osób poruszających się po cmentarzu. W wyniku ostatniej wichury straciliśmy naszą boczną bramę wjazdową na cmentarz. Postaramy się ją odbudować, jeszcze ładniejszą. Na naszym cmentarzu znajduje się cały las drzew, które zagrażają bezpieczeństwu zarówno osób jak i pomników. Zarówno pielęgnacja jak i usuwanie tych drzew znajdujących się pośród pomników jest zadaniem, którego nikt nie chce się podejmować. Postaramy się zrobić, co w naszej mocy. Warto jednak pomyśleć o indywidualnym ubezpieczeniu pomników. Wszelkie zagrożenia prosimy zgłaszać naszym strażakom.  

image_print