Niedziela IV Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek w liturgii wspominamy św. Jana Bosko. Po Mszy wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

3. W środę obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. sprawowane będą o 8:00, 9:30 i 17:00. Podczas wszystkich Mszy poświęcenie gromnic, których światła mają nas strzec od wszelkich nieszczęść. Kolekta przeznaczona będzie na klasztory klauzurowe. Po Mszach św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W czwartek czcimy również św. Błażeja. Po Mszach błogosławieństwo gardła.

5. W piątek na wieczorną Mszę św. o 18:00 zapraszamy młodzież i czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od 17:30 okazja do sakramentu pokuty.

6. W sobotę przed Mszą św. poranną zaśpiewamy Godzinki. W sobotę wspominamy w liturgii św. Agatę. Po Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody ku jej czci.

7. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu.

8. Dziękujemy serdecznie za dzisiejszą kolektę i za składane ofiary kolędowe. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Czarnowąskiej i Przyjaznej.

image_print