Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Nieszpory kolędowe o 15:00.

2. W tym tygodniu Msze święte popołudniowe sprawowane będą o 18:00. Od poniedziałku do piątku będą to Msze kolędowe. Te Msze św. odprawiane są za nasze rodziny. Ich owoce na pewno będą większe kiedy będziemy w nich uczestniczyć osobiście. Serdecznie zapraszamy. Otrzymamy kredę, węgielek i kadzidełko oraz formularz obrzędu kolędy w domu, którym będziemy mogli posłużyć się w swoich domach. Prosimy też o przyniesienie ze sobą wody w buteleczce, która zostanie poświęcona, a potem tą wodą pokropimy nasze domy. Woda poświęcona będzie też dostępna w kościele. Rodziny, które pragną poświęcić swój nowy dom lub mieszkanie, proszone są o zgłoszenie tego zamiaru w zakrystii lub telefonicznie 660 405 534, w celu ustalenia dogodnego terminu. W tym kolędowym czasie możemy też złożyć ofiary kolędowe na cele naszej parafii.

3. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Objawienia Pańskiego. Dziękujemy również za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Krzanowickiej od nru 2 do 30.

4. Polecamy „Gościa Niedzielnego”. Od tego roku cena „Gościa” wynosi 8 zł

image_print