Niedziela Misyjna

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczyna się Tydzień misyjny. Zapraszamy na różaniec o 15:00. Różaniec w tym ostatnim tygodniu października od poniedziałku do soboty o 17:30, z wyjątkiem piątku o 18:30.

2. W środę Msza św. szkolna z różańcem o 17:00. W czwartek w liturgii wspominamy św. Szymona i Judę Tadeusza

3. W piątek Msza św. z różańcem dla młodzieży o 18:00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII i I klas szkół ponadpodstawowych.

4. W sobotę o 10:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy również nowych kandydatów na ministrantów.

5. W czwartek o 14:00 zapraszamy do uporządkowania naszego cmentarza przed Uroczystością Wszystkich Świętych. W tym roku prosimy parafian z Czarnowąsów, a także wszystkich chętnych ludzi dobrej woli. Pracy na cmentarzu jest dużo o każda para rąk się liczy. Prosimy zabrać ze sobą narzędzia. Możemy też przyjść w godzinach przedpołudniowych.

6. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są druczki wypominkowe za zmarłych z okazji zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Ofiarujmy naszym bliskim zmarłym dar naszej modlitewnej pamięci.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na Misje i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Krzyżowej od nr. 8 do 14.

8. W minionym tygodniu wykonaliśmy ważne prace na wieży naszego kościoła. Zostały naprawione blachy, które uszkodził silny wiatr. Ukończyliśmy też prace w nowej salce, w której będą odbywać się spotkania katechetyczne i inne. Bardzo dziękujemy naszym strażakom za prace na cmentarzu związane z usuwaniem zerwanych przez wichurę gałęzi. Bóg zapłać!

9. W najbliższy wtorek o 18.30, na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

10. W zakrystii można nabyć nowy Kalendarz dekanalny na 2022 rok, w cenie 4 zł.  

image_print