Niedziela XXIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

3. W środę przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. szkolna o 17:00. Po Mszach poświęcenie ziarna siewnego i nasion.

W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. W sobotę o 10.00 spotkanie Marianek, na które zapraszamy także te dziewczyny, które pragną się do tej wspólnoty zapisać. Serdecznie zapraszamy, także do grona ministrantów. 

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

5. Sakrament chrztu św. przyjął Arnold Legin. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu i za złożone przed kościołem do puszek ofiary na wsparcie uchodźców z Afganistanu. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Jaśminowej, Herbacianej i Dolnej.

7. W zakrystii można nabyć specjalne wydanie Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł., poświęcone nowym błogosławionym: Kard. Wyszyńskiemu i Matce Czackiej.

8. Na ostatniej stronie Listu publikujemy program odnowienia Misji Świętych, które rok temu przeżywaliśmy w naszej wspólnocie, z zaproszeniem o. Misjonarza. Prosimy o zapoznanie się z tym planem i zaplanowanie tych dni dla siebie, dla pogłębienia swojej wiary.   

8. Do wieczności odeszła śp. Irena Jahn, l.50. RIP

image_print