Niedziela XVIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy w środę św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, a w piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę przed poranną Mszą św. zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP.

4. W miniony poniedziałek zakończyliśmy obchody odpustowe ku czci św. Anny. Dziękujemy licznie przybyłym Gościom i Parafianom za nabożny udział, za dar żywej wiary w Pana Boga i wstawiennictwo św. Anny. Dziękujemy każdemu kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do przygotowania i uświetnienia tej uroczystości. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać! Niech św. Anna dalej prowadzi nas drogami naszego życia do Pana Jezusa i Jego Matki.

5. W przyszłą niedzielę odpust w Brynicy.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za złożone do puszek ofiary na wsparcie osób poszkodowanych przez powodzie. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Borowej od nru 1 do 26.

7. Do wieczności odeszli: śp. Małgorzata Mróz, l. 66, śp. Zofia Merc, l. 99, śp. Maria Staisz, l. 95 i śp. Gerwazy Wawrzeńczak, l. 85. RIP.

image_print