Niedziela XIV Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy we wtorek bł. Marię Teresę Ledóchowską, a w czwartek św. Jana z Dukli. Od wtorku do czwartku Msze św. sprawowane będą tylko rano o 7:00

3. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Stepowej od nru 42 do końca.

Poniżej zamieszczamy Modlitwę do św. Józefa, którą odmawiamy podczas każdej Mszy św. z okazji Roku św. Józefa. Zadbajmy o to, by tę modlitwę wyciąć i wkleić do Drogi do Nieba, by móc włączać się do wspólnego odmawiania.

Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka jak Twoja moc. Amen.

image_print