Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Z powodu nowych regulacji dotyczących cmentarzy wyjątkowo zapraszamy o 15:00 do kościoła parafialnego. Najpierw odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego, potem różaniec za zmarłych wypominanych, a następnie Msza święta i nabożeństwo za zmarłych, też w kościele parafialnym. Niech to będzie modlitwa o pokój w naszym kraju, przez wstawiennictwo świętych i naszych bliskich zmarłych. 

2. Jutro wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. sprawowane będą o 8:00, 9.30 i 17:00 – wszystkie w kościele parafialnym.

3. Od wtorku do piątku po Mszach wieczornych odmawiać będziemy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Wtorkowe Msze św. wieczorne będą od tego tygodnia sprawowane w kościele parafialnym.

4. W środę Msza św. szkolna o 17:00, a w piątek Msza św. dla młodzieży i czcicieli NSPJ o 18:00.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W sobotę przed Mszą św. poranną zaśpiewamy Godzinki.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Kiermasz – rocznicę konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na Sumę Kiermaszową o 9:30 i nieszpory o 15:00. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na WSD i Kurię w Opolu. Za tydzień obchodzić będziemy również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka przed kościołem do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie zużycia wody na cmentarzu za cały rok i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sołtysów od nr 3 do 9.

8. Do wieczności odeszła śp. Waleska Knosala, l.97 i śp. Jan Zadworny, l. 61. RIP.

image_print