Niedziela XXVIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o 15:00. Różaniec w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o 17:30, z wyjątkiem piątku o 18:30.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Teresę od Jezusa, w piątek św. Jadwigę Śląską, a w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

3. W środę Msza św. szkolna z różańcem o 17:00.

4. W piątek Msza św. z różańcem dla młodzieży o 18:00, podczas której przywitamy w naszym kościele nowo wybierzmowanych. Zapraszamy na tę Mszę św. szczególnie rodziny bierzmowańców.

Jednocześnie informujemy, że decyzją księdza biskupa nasza młodzież zostanie wybierzmowana w kościele w Kup, w środę 14 października o 16:00 w kościele parafialnym w Kup. Ma to związek z obecną sytuacją pandemiczną.

5. Za tydzień Niedziela Misyjna. Kolekta będzie przeznaczona na misje. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jadwigi w Chrościcach.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na Fundację Nowego Tysiąclecia oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Krzanowickiej od nr 84 do 103.

7. Na ostatniej stronie Listu znajdziemy zaproszenie na piękną i ciekawą katechezę dla dzieci w wieku 3 – 4 l. Rodziców prosimy o zainteresowanie się tą propozycją i o skorzystanie z niej, dla dobra swoich pociech.

8. Polecamy Gościa Niedzielnego, w którym znajduje się płyta DVD z pięknym filmem p.t. Ziemia Maryi, cena 6 zł.

9. Do wieczności odszedł śp. Józef Skowronek, l. 79. RIP.

image_print