Niedziela XIX Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. św. Wawrzyńca, we wt. św. Klarę, a w pt. św. Maksymiliana Marię Kolbego.

3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczęcie Mszą świętą o 18.00, potem adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30, różaniec i Apel Jasnogórski. Będziemy się modlić o ducha wiary w naszych rodzinach oraz w int. zbliżających się Misji świętych w naszej parafii.

4. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. niedzielny, bez nieszporów. Podczas wszystkich Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Kolekta w tym dni będzie na Wydział Teologiczny w Opolu. W Świerklach o 15.00 nabożeństwo fatimskie.

5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Rocha w Dobrzeniu, a także w Kamieniu Śl. ku czci św. Jacka, patrona Metropolii Górnośląskiej. 

6. Sakrament chrztu św. przyjęła Lena Ceglarski. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

7. Dziękujemy za składane ofiary na cele naszej parafii i za posprzątanie kościoła. Wyjątkowo w piątek o 19.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z u. Domowej i Mechaników.

8. Są jeszcze wolne intencje mszalne w październiku, listopadzie i grudniu. 

9. Wieczorny różaniec: pon. MB Pośredniczki Łask (I. Kijowska), wt. św. Moniki (K. Niestrój), śr. św. Joanny Beretty Molla ( U. Nowainska), czw. św. Józefa (E Lekner), pt. św. Jadwigi (E. Fila).

10. W najbliższą sobotę w Uroczystość Wniebowzięcia NMP nasz parafianin Tomasz Pasieka złoży pierwsze profesje zakonne w zakonie Ojców Redemptorystów. Powołanie Tomasza polecamy modlitwom wszystkich parafian.  

11. Do wieczności odeszła śp. Barbara Kokot, l. 75. RIP.

image_print