Niedziela XIII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte sprawowane będą o 8.00, 9.30 i 17.00 – w kościele parafialnym oraz o 18.30 u św. Anny. Kolekta w tym dniu będzie na cele Stolicy Apostolskiej.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą świętą. W sobotę przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci Matki Najświętszej.

4. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu.

5. Sakrament chrztu przyjęła Liliana Wieczorek. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

6. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby naszej parafii i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Wolności od nr. 3 do 11.

7. Wieczorny różaniec: Pon. (16.30) św. Joanny Beretty Molla (U. Nowaińska), Pon. (18.00) św. Jacka  (D. Cebulla), Wt. MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel), Śr. Bł. M. Merkert (M. Baron), Czw. Zwiastowanie NMP (M. Niekrawiec), Pt. św. Barbary (M. Panusch).

8. Gorąco zachęcamy do wsparcia ważnego dzieła dotyczącego Laury Biel – naszej Parafianki, mieszkanki Czarnowąsów. Do końca miesiąca lipca Rodzice Laury muszą wpłacić pieniądze na operację serduszka. Zbiórka odbywa się głównie na stronie https://www.siepomaga.pl/laura-biel. Już udało się uzbierać niecałą połowę potrzebnej kwoty. Potrzebna jest pomoc z każdego możliwego źródła. Dziękujemy za każdy odruch serca.

9. Do wieczności odeszła śp. Gabriela Hucz, l. 62. RIP.

image_print