V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 15:00. W tym tygodniu majówki będą po Mszy św. wieczornej a w sobotę po Mszy porannej.

św. Andrzej Bobola

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w środę NMP z Fatimy, w czwartek św. Macieja, a w sobotę św. Andrzeja Bobolę.

3. We wtorek i piątek zapraszamy o 17:00 na specjalne Msze św. w intencji Rodzin i wszystkich Parafian o dar wytrwania w wierze w tym trudnym czasie.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii do skarbonki i na nasze konto parafialne. Dziękujemy również za złożone do puszek ofiary na remont katedry w Opolu i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Różanej, Sielankowej i Raginisa. Bardzo dziękujemy Panom, którzy wykonali ważne prace tu przy kościele jak i na cmentarzu parafialnym. Wielkie Bóg zapłać!

5. Przedstawicieli Mniejszości Niemieckiej z naszej parafii zapewniamy, że w odpowiednim czasie znowu wrócimy do odprawiania w języku niemieckim. Prosimy o zrozumienie i o cierpliwość. Chcemy w ten sposób wyjść naprzeciw osobom, które nie znają języka niemieckiego, a chcą być na Mszy o 8.15. 

6. Do wieczności odeszła śp. Janina Lyra, l. 61. RIP  

Konto bankowe:
Parafia Bożego Ciała i św. Norberta
Plac Klasztorny 3, 45-920 Opole/Czarnowąsy
Bank Pekao SA O/Opole, Wolności 3.
35 1240 1633 1111 0010 0741 1503 

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać !

image_print