Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 15:00. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku majówki będą po Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy porannej.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Floriana, w środę św. Apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek św. Stanisława biskupa i męczennika.

3. We wtorek i piątek zapraszamy o 17:00 do kościoła parafialnego na specjalne Msze św. w intencji Rodzin i wszystkich Parafian o dar wytrwania w wierze w tym trudnym czasie. Wtorkowe Msze św. popołudniowe o 18:00 sprawowane będą w kościele św. Anny.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W piątek o 8:00 zostanie odprawiona Msza św. w 20 rocznicę śmierci ks. Proboszcza Jana Kołodennego.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na remont katedry w Opolu.

6. Składamy podziękowania za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za składane ofiary na potrzeby naszej parafii do skarbonki i na nasze konto parafialne. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Mikołaja, Bliskiej, Bursztynowej, Szafranowej i Heweliusza.

7. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu byli obecni w kościele. Przeżywamy trudny czas wytężonej ostrożności, w trosce o nasze zdrowie. Niech to będzie również czas wytężonej odwagi w trosce o naszą wiarę w Chrystusa zmartwychwstałego obecnego w sakramentach świętych.   

Konto bankowe: Parafia Bożego Ciała i św. Norberta, Plac Klasztorny 3, 45-920 Opole/Czarnowąsy. Bank Pekao SA O/Opole, Wolności 3.
35 1240 1633 1111 0010 0741 1503 

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać !

image_print