Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O 15.00 w kościele św. Anny, przed obrazem Miłosierdzia, odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, jednak bez obecności wiernych. Prosimy Parafian o łączność w swoich domach przez odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Litanii do Najświętszego Serca Jezusowego, przy zapalonej świecy. We wtorek i w piątek o 17.00 odprawimy specjalne Msze święte w int. Rodzin i wszystkich parafian o dar wytrwania w wierze w tym trudnym czasie. Zapraszamy… 

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy w czwartek św. Wojciecha, patrona Polski, a w sobotę św. Marka. W sobotę o 8:00 zostanie odprawiona Msza święta o odpowiednią pogodę, a szczególnie o dar deszczu, o urodzaje i Boże błogosławieństwo w pracy na roli.

3. Sakrament chrztu przyjął Oliver Wieczorek. Niech Bóg błogosławi jego rodzicom i chrzestnym.

4. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na diecezjalny Caritas i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:30 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Michałowskiego nr 23a i 23b oraz z ul. Mehoffera.

5. W związku z zaistniałą sytuacją pandemii ośmielamy się podać nr naszego konta parafialnego, na które możemy składać ofiary. Musimy na bieżąco realizować wszelkie opłaty parafialne, także te, które dotyczą realizowanych inwestycji. W tym tygodniu wpłaciliśmy 12.000 zł tytułem wykonanych prac konserwatorskich. Z serca dziękujemy tym, którzy już dokonali wpłat na nasze konto parafialne. Bóg zapłać!

Konto bankowe:
Parafia Bożego Ciała i św. Norberta
Plac Klasztorny 3, 45-920 Opole/Czarnowąsy.
Bank Pekao SA O/Opole, Wolności 3,
35 1240 1633 1111 0010 0741 1503

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać !

image_print