Niedziela XIV Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00. W Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15:00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. św. Korneliusza i Cypriana, w śr. św. Stanisława Kostkę, w pt. św. Męczenników Koreańskich, a w sb. św. Mateusza. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 18:00 u św. Anny, potem adoracja Pana Jezusa do 19:30, różaniec i Apel Jasnogórski. Modlić się będziemy za dzieci, młodzież i wychowawców, a szczególnie za dzieci przygotowujące się do  Pierwszej Komunii Świętej i do Bierzmowania.

4. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Po Mszy pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI.

5. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

6. W piątek Msza św. młodzieżowa o 18:00. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.

7. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za tydzień również na Górze św. Anny Dożynki Diecezjalne. Dekanat Siołkowice na Dożynkach reprezentować będą nasi parafianie z Wróblina.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Dąbrowy. Dziękujemy również tym, którzy pielgrzymowali na obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny za podjęty trud i modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

9. W zakrystii możemy nabyć nowy Kalendarz Rolników na przyszły rok. Cena 27 zł.

10. Wieczorny różaniec: Pon. Ducha Świętego (E. Piontek), Wt. św. Anny (T. Matyszok), Śr. św. Faustyny (M. Przywara), Czw. Tercjarze św. Franciszka, Pt. MB Królowej Aniołów (U. Czok) i Niepokalanego Poczęcia NMP (O. Hanusik).

image_print