Niedziela XXII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. Witamy w naszej parafii nowego ks. Wikarego Michała Kowalskiego, życzymy obfitości darów Ducha Świętego i Bożego błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej w naszej wspólnocie. Powierzamy Księdza szczególnej opiece Matki Najświętszej i naszych patronów: św. Anny i św. Norberta Biskupa. Cieszymy się z Twojej obecności u nas i zapewniamy o naszej życzliwości i modlitwie.   

3. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej, rodziców i nauczycieli na Mszę św. o 8.00. Nie będzie Mszy o 7.00. Spowiedź w środę od 16.30. Młodzież zapraszamy na Mszę w piątek o 18.00. Od 17.30 spowiedź. 

4. W środę Msza szkolna o 17.00. Zostaną poświęcone tornistry i przybory pierwszoklasistów.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych. 

W sobotę na Mszę o 7.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki. O 9.30 spotkanie LSO. O 10.00 spotkanie Marianek.

6. W przyszłą niedzielę wspominamy Narodzenie NMP. Po Mszach poświęcenie ziarna siewnego i nasion. Przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za tydzień pielgrzymka srebrnych jubilatów małżeńskich do kościoła seminaryjnego w Opolu. 

7. Do czwartku można zapisywać się na obchody kalwaryjskie Podwyższenia Krzyża Świętego na Górze św. Anny w sobotę, 14 września. Koszt 25 zł. Wyjazd uzależniony jest od ilości zgłoszonych osób.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu i za posprzątanie kościoła. W sobotę od 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Podleśnej od nru 3 do 36.

9. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Judy /T. Waindok/; wt. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; śr. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/; czw. ? św. o. Pio /K. Rippel/; pt. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w projekcji filmu o św. Ojcu Pio. Grupa była bardzo duża (180 osób). Dzięki temu filmowi stały nam się bliższe nie tylko dzieje Świętego, ale również niezwykła moc Jego wstawiennictwa u Pana Boga. 

image_print