Niedziela XX Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Kościół św. Anny obchodzi 12 rocznicę konsekracji. Zapraszamy na nieszpory kiermaszowe o 15.00 do św. Anny.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Bernarda, w środę św. Piusa X, w czwartek NMP Królową, a w sobotę św. Bartłomieja.

3. W poniedziałek o 17.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

4. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00 u św. Anny, potem adoracja Pana Jezusa do 19.30, różaniec i Apel Jasnogórski. Modlić się będziemy za Kościół w naszej Ojczyźnie, a zwłaszcza za rodziny i za kapłanów.

5. W sobotę zapraszamy wszystkich, szczególnie rodziny z dziećmi, na Pielgrzymkę Rodzin do Prudnika-Lasu, miejsca, gdzie więziony był Kardynał Stefan Wyszyński. W programie Msza św. o 11.00, oprowadzanie po klasztorze, Droga Krzyżowa w int. rodzin, słodki poczęstunek, nabożeństwo i powrót. Na miejsce docieramy we własnym zakresie. W tym pięknym miejscu właśnie została poświęcona nowa Droga Krzyżowa, o czym informuje dzisiejszy GN. Serdecznie zapraszamy. 

6. Sakrament chrztu przyjęła Natalia Szczygieł. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

7. Serdecznie dziękujemy Pielgrzymom, którzy w minionym tygodniu kroczyli na Jasną Górę, przed oblicze Matki Najświętszej. Ufamy, że podjęty przez Was wytrwały trud, wyda dobre owoce w życiu tych, za których modliliście się w drodze i wniesie nowe światło w Wasze życie. Dziękujemy, że pamiętaliście o naszej parafii i o całym Kościele. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Wniebowzięcia NMP na Wydział Teologiczny w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Brzozowej od nru 1 do 11.

8. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/; śr. ? bl. Marii Merkert /M. Baron/; czw. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; pt. ? MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/.

image_print