Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nieszpory o 15.00 do kościoła św. Anny przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego. Przed kościołem po Mszach św. panie z Caritas rozprowadzają książeczki z modlitwami do Miłosierdzia Bożego za dobrowolną ofiarę na cele Parafialnego Zespołu Caritas.

2. W poniedziałek o 17.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. Od środy do soboty Msze poranne sprawowane będą o 8.00.

3. We wtorek w Jemielnicy odbędzie się diecezjalne czuwanie dla młodzieży, a w środę Diecezjalne Święto Rodzin.

4. W środę o 17.00 zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwa majowe będą odprawiane po Mszach wieczornych, a w sobotę po Mszy porannej. Majówki w Borkach, Krzanowicach i Wróblinie o 19.00.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Najbliższe odwiedziny chorych będą w następny piątek, 10 maja.

7. W piątek obchodzić będziemy uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze św. o 8.00, 9.30 i 18.00.

8. W sobotę na Msze św. o 8.00 zapraszamy czcicieli NMP i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki. Również w sobotę w kościele seminaryjnym w Opolu święcenia diakonatu.

9. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Floriana w Zawadzie. Kolekta za tydzień będzie na WSD i Kurię w Opolu.

10. Sakrament chrztu przyjęli: Nikodem Skrok, Rozalia Wróbel i Kaja Kutrowska. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na diecezjalny Caritas i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 prosimy parafian z Wróblina z ul. Gawędy od nr. 21 do 40.

12. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? św. Jacka /D. Cebulla; śr. ? MB Niestającej Pomocy /M. Czirnia/; czw. ? św. Rocha /E. Matyszok/; pt. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/.

image_print